21
Haziran
21.06.2022 16:31
‘Sırdaşın Olayım Projesi’ Şimdi de Büyükşehir İletişim Küresi’nde

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, ‘İletişim Küresi’ ile hizmeti vatandaşın ayağına götürmeye devam ediyor. Bu kapsamda, KAYMEK Huzur Çınarı Aile Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi tarafından hayata geçirilen ‘Sırdaşın Olayım Projesi’ tanıtım standı, İletişim Küresi’nde tüm Kayserilileri bekliyor.

Daha Fazla
21
Haziran
21.06.2022 10:18
KAYMEK’ten Muhteşem Yıl Sonu Programı

KAYMEK Yıl Sonu Programı’na uzaktan bağlantı ile katılan Başkan Büyükkılıç, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın selamlarını iletti. Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK) 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı KAYMEK Yıl Sonu Programı düzenledi. Video konferans ile programa katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileterek, yakın zamanda Kayseri’ye geleceği müjdesini verdi.

Daha Fazla
15
Haziran
15.06.2022 14:14
Büyükşehir’in Gençlik Merkezi’nde ‘Tecrübe Paylaşım Etkinlikleri’ Sürüyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK) tarafından düzenlenen Talas Gençlik Merkezi ‘Tecrübe Paylaşım Etkinlikleri’ sürüyor. Her hafta bir konuğun ağırlandığı etkinlik kapsamında, Kızılay Kayseri Şube Başkanı Cafer Beydilli ve Devlet Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İsmail Altıntop gençlere tecrübelerini aktardı.

Daha Fazla
14
Haziran
14.06.2022 16:47
KAYMEK’in Bilgi Yarışmasında Final Heyecanı Yaşandı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK) tarafından düzenlenen bilgi yarışmasının final karşılaşması gerçekleştirildi. Bilginin yarıştığı final müsabakasında gençler nezaketleri, saygıları ve birikimleriyle takdir topladı. Kentte mesleki eğitim ve kursların öncü kuruluşu KAYMEK A.Ş., Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın özellikle gençlere yönelik eğitim ve kültür sanat faaliyetlerine verdiği önem doğrultusun

Daha Fazla
11
Haziran
11.06.2022 11:36
Büyükşehir’in “Yaza Merhaba Gençlik Festivali” Başlıyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç liderliğinde kültür sanat etkinliklerine özel önem veren Kayseri Büyükşehir Belediyesi, yaz mevsimine düzenleyeceği muhteşem bir festival ile ‘merhaba’ diyor.

Daha Fazla
11
Haziran
11.06.2022 11:33
Büyükşehir’in Kursiyerleri Hem Fidan Dikti Hem de Akıl Oyunları Turnuvası Düzenledi

Büyükşehir Belediyesi KAYMEK Gençlik Merkezleri’nde eğitim gören öğrenciler, doğada hem fidan dikimi gerçekleştirdi hem de akıl oyunları turnuvası düzenledi.

Daha Fazla