21
Kasım
14:22
KAYMEK UZEM Uzaktan Eğitimler

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren KAYMEK A.Ş. Kaymek Uzem’de gerek mesleki ve sanat kursları gerekse YKS ve LGS kurslarıyla uzaktan eğitim faaliyetleri ile gün geçtikçe büyüyor.
Kaymek uzaktan eğitim mesleki ve sanat kurslarında ilk dönem tamamlanarak yüzlerce kursiyer katılım belgesi almaya hak kazandılar.
Kaymek Uzem (Uzaktan Eğitim Merkezi) zaman ve mekân sınırlamasını ortadan kaldırmaya, yeni dönem kayıtları ile hız kaybetmeden uzaktan eğitim faaliyetlerine devam ediyor.  
Bu anlamda yeni dönem kurs kayıt duyurusunu gerçekleştiren Kaymek Uzem’e, mesleki ve sanat kurslarına vatandaşlarımızın ilgisi bizleri memnun etmiştir.
Türk Mutfağı kursuna yeni tarifler öğrenerek kendini geliştirmek isteyen, bu tariflerin püf noktalarını bilmek isteyen vatandaşlarımız yoğun ilgi gösteriyor.
“En Lezzetli Yemekleri Öğrenmeye Var mısınız?” sloganıyla 23 Kasım Pazartesi günü saat 13:30 da ilk menüsüyle kursiyerle buluşacak olan TÜRK MUTFAĞIMIZ yakından tanıdığımız sürpriz konuklarla da renklenecek.
Kaymek Uzem’de Pazartesi, Çarşamba, Cuma günleri 13.30 – 16.30 Saatleri arasındaki Tük Mutfağı kursunda kursiyerlerimize kendi evlerinden eşlik edecekleri, yaparken keyif alacakları birbirinden lezzetli tarifler öğrenecekleri bir ortam sunuluyor.