| KAYMEK’TEN Yeni Dönem Öncesi “BAŞARI”Semineri  
 
   

 KAYMEK’TEN YENİ DÖNEM ÖNCESİ “BAŞARI”SEMİNERİ Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK, Ekim ayında açacağı yeni dönem öncesi tüm eğitmenlerine bir seminer verdi. Eğitimci-Yazar Mümin Sekman tarafından verilen seminerde “Başarı” üzerinde duruldu.  Sanat ve mesleki eğitimde Anadolu’nun markası haline gelen KAYMEK, bünyesindeki Genç KAYMEK ve Huzur Çınarı ile birlikte yeni eğitim öğretim dönemine Ekim ayında başlıyor. Yeni dönem öncesi KAYMEK idareci ve eğitmenleri Şehir Tiyatrosu’nda bir araya geldi. KAYMEK, Genç KAYMEK ve Huzur Çınarı eğitmen ve aile danışmanlarına yönelik eğitim seminerine Eğitimci-Yazar Mümin Sekman katıldı. Yaklaşık 150 eğitmenin iştirak ettiği “Başarı” seminerinde öğrenme çeşitlerini ve başarının yollarını anlatan Sekman, başarını ilk kuralının her şeyde başarılı olunamayacağını bilmek ve bir konuda en iyi olabilmek olduğunu belirtti. İsteklerimiz, hayallerimiz, söylemlerimiz kadar başarılı olamayacağımızı vurgulayan Mümin Sekman, başarının ölçütünün sonuç olduğunu dile getirdi ve sonuçlar kadar başarılı olunabileceğini kaydetti. Mümin Sekman, sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki oturumda yapılan eğitim seminerinde KAYMEK eğitmenlerine detaylı bilgiler vererek sorularını cevaplandırdı.

 
   
Tarih : 02.10.2017  

     
 
     
 HABER ARŞİVİ    
 
Yunus Taşcan
06.04.2017

Diksiyon
Fatma çelikle diksiyon kursunu bitirdim herkeze tavsiye ederim. Çok güzel yer ve çok güzel ilgileniliyor teşekkürler :)


Sedat Aslanoğlu
26.03.2017

C# kursu
Merhabalar vermiş olduğunuz kurslar halkımıza çok faydalı ve bilgi beceri konusunda çok şey katmıştır bu konuda emeği geçen değerli büyüklerimize saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum keşke belsin sosyal tesislerinde akşam seansı C# kursuda verebilseniz çok seviniriz saygılarımla


ANADOLU BURO MAKİNALARI LTD.ŞTİ.
01.03.2017

KAYMEK
bizler de firma olarak kaymek kurslarına hizmet vermekteyiz .başta belediyemiz olmak üzere bizlere böyle bir hizmeti sundukları için teşekür ederiz. hocalarımız olsun çalışanları olsun yardımlarından dolayı herkese ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız.


melike gençaslan
04.12.2016

konu yok
Bende Kaymek kurslarına gidiyorum,bencede çok güzel...


ahmet ayçicek
28.11.2016

kaymek kursları
2 yıldır dönem dönem kaymek kurslarına katılmaktayım. bu hizmeti sağlayan başta belediyemiz olmak üzere tüm personele ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.


Mesaj Oku Mesaj Yaz
Copyright © 2016, Kayseri Büyükşehir Belediyesi - Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.